Calvin Klein Beauty Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein Beauty Bayan Parfüm

Calvin Klein Beauty modeli, 2010'da piyasaya çıkan kadınlar için yeni bir koku. Güzellik yani Beauty, Calvin Klein'in baştan çıkarıcı zarif koku bileşimi. Zerafet, incelik, zamansızlık ve güzellik ilk planda. Parfüm, Calvin Klein koleksiyonundan model seçen ve Klein koleksiyonlarının stil ve ruhunun tadını çıkaran olgun kadınlar için idealdir. Güzellik, olgun kadını temsil eden bir koku. Güzelliği, olgunluğu sembolize eder. Beauty, kompozisyonu bir kadının iç güzelliğini, gücünü ve ruhunu tasvir eder. Parfüm, Sophie Labbe tarafından, üst notada ambrette tohumu, kalp ve sedir tabanlı yasemin gibi notların içeriği ile yaratılmıştır. Parfüm, 30, 50 ve 100 ml olmak üzere üç boyutta, 200 ml parfümlü vücut losyonu ve 200 ml parfümlü küvet ve duş kremi ile eşlik eden ürünlerle son derece zarif şişelerle sizlere ulaşır. Reklam kampanyası Craig McDean tarafından Şubat 2010'da Berlin'de yapıldı. Parfümün reklam yüzü Diane Kruger, reklamcılık kampanyasında kadınsılığı vurgulayan muhteşem zarif bir beyaz elbise ile gösterime sunmuştur.

Üst Nota
Ambretone

Ambretone

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Sedir

Sedir

Calvin Klein Beauty Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein Beauty Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 76 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 66 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
76%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
66%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
38%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
63%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
63%
Parfüm geceye uygun
GECE
38%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
30%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
25%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
25%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 85
2129 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein Beauty Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
49 Puan Aldı

Calvin Klein Beauty Bayan Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının Bety modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Sedir dokunuşu ile standart bir çiçek karışımı. Dikkat çekici değil ama çok sakinleştirici ve güvenli. Az önce 1 oz sprey kullandım. Benim için bugünlük yeterli olacak. Deneyebilir iseniz bir bakın.
Bu koku benim için çok güçlü ve ağır. Hafif yazanları anlayamadım inanın. Bu kokuyu kullanıp girdiğiniz her ortamda ben buradayım diyecek esansa sahip. Fark edilirlik aşırı yüksek ama belirli bir süre sonra beni bunaltıyor. Hafif yapılsa bence daha iyi olabilirdi. Kesinlikle bana has bir koku olmadığını düşünüyorum. Çokta aman aman olağanüstü bir şey yok. Çok olgun büyük anne kokusu. Bu sadece benim düşüncem.
Beauty bir zamanlar benim en sevdiğim kokuların içerisindeydi. Şık ve zarif. Aslında geri dönüş yapabilirim.
Karışık yorumlar göz önüne alındığında bu koku hakkında iyi olduğundan çok emin değildim ama hiç denemeden kapalı kutuda almama rağmen kullanmam sonucu gerçekten bunu seviyorum. Aşırı taze ve aşırı mütevazi bir koku.
Bence her yaştaki kadınlar için uygun. Özellikle 20'li yaşlarındakiler. Aşk diyelim biz buna ve ben bayılıyorum. Kremsi ve biraz sabunlu ayrıca çok temiz kokulu. Büyüleyici bir iksir var sanki içerisinde.
Kremsi, müstehcen, yasemin dolu bir aroma kokusunu alacaksınız. Çok olgun kokuyor. Beauty bence muntazam bir model. Calvin yine yapacağını yapmış. En az 6 saatte üzerinizde gitmiyor. Bir parfümden daha fazlasını istemek nankörlük olur.
"Bu parfüm hakkında neler söyleyeceğimi bilmiyorum. Ama dürüst olalım bu parfüm geçekten benim tipim değil. Çok kadınsı ve çok sert. Uzun ömürlülük de oldukça iyidir. Ben çiçek kokulu parfümleri pek sevmiyorum. Annemden bir hediyeydi. Bu yüzden kadınsı, çiçek kokusu seven ve hem gündüz hem de gece giyebilenler için bu parfüm tercih edilebilir. Genç işi değil.
Basit kadınsı parfüm. Duştan sonra günlük kullanım için mükemmel. Sizi asla yormaz ve bunaltmaz.
Çok rahat bir parfüm. Elbiseler ile anlatılmak istende kot pantolon ve beyaz t-shirt kombini gibi bir koku. Herkesin söylediği tüm açıklamalar oldukça açık. Hiç denemeden almıştım ve beklentim sıfırdı. Hoşuma gidiyor ve kesinlikle çok basit ve sade ama kaliteli bir koku. Sürekli kullanılacak bir parfüm olmasa da bence gündelik için süper calvin kokusu.
Meyveli değil, gurme değil, yoğun bir koku değil. Güçlü, beyaz bir koku algıladığımdan emin değilim. Sade ve mükemmel erdemlere ulaşan inanılmaz derecede zarif. Karmaşık kokulardan hoşlananlar için değil de daha çok basit bir yasemin ve küçük bir dokunuşa sahip yasemin çayı gibi bir şey. Temiz sade koku sevenler için çok iyi.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER