Ananas

Ananas

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Mandalina

Mandalina

Papaya

Papaya

Bergamot

Bergamot

Orris kökü

Orris kökü

Yasemin

Yasemin

Müge

Müge

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Meşe likeni

Meşe likeni

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

85

18-50

2010

1885

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 55

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 38

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Sanırım 200'den fazla parfüm içeren iyi bir koleksiyonum var. Son derece özel bir şey olarak tanıtabileceğim birkaç modelden biri CK ONE. Her gün ya da özel bir günde giyeceğimi söylemiyorum ama çok yaratıcı ve net bir koku. Herkes bunu bir kez denemeli. Çok benzerini yapmaya çalışan diğer firmalar oldu ama tutturamıyorlar.
Çok güçlü bir narenciye bombası. Limon ve yeşil notalar mükemmel bir uyuma sahip. Birkaç metreye kolayca yayılabilirler. Üst notalar erkeksi ve biraz daha ağırdır. Çok gevrek bir limon ve bergamot aromasına sahip. Bununla birlikte, hala yoğun bir şekilde temiz ve taze bir koku. CK One bu noktada biraz daha kadınsı kokulu ama yine de yeterince unisex. Çiçeklerin kokusu inanılmaz derecede inandırıcı. Cinsiyete bakılmaksızın herkesin hoşuna gidecek bir parfüm. SIktıktan yarım saat sonra taban notalarını hissedebiliyorsunuz. Bu parfümü ilkbahar veya yaz için tavsiye ederim.
Harika görünmeyebilir ama basit bir parfüm diye adlandırılsa da kimseyi rahatsız etmeyen ve olumsuz yorumlar yapılamayacak kadar sade hoş ve normal bir yaz parfümü. Yakın zamanda satın aldım ve ofiste kullanıyorum. Hafif olmasına rağmen 5-6 saat rahat gidiyor.
Kalıcılığı çok uzun sürmez ama rahatsız edici değil. Hoş kokar ve ilkbahar - yaz için mükemmeldir. Her durum için harika, tatlı, çiçeksi bir narenciye kokusu. Spor salonu, ofis her yerde kullanabilirsiniz. Hep erkekler yazmış ama harika bir bayan kokusu.
Ortaya çıktığında yirmili yaşlarımdaydım ve o zamanlar çok havalıydı. Bir şişe hediye olarak almıştım. Gerçekten de harika bir koku. Taze, temiz, narenciye ve odunsu notaları var. Bu mükemmel koku ilkbahar ve yaz kokusu.
Bunu başka bir sınıf arkadaşımda kokladığım zaman lisedeydim. Bu koku ile tamamen büyülenmiştim. Dün gibi ilk kullandığım anı çok net hatırlıyorum. Papaya ve bergamot, limonla birlikte, hiç olmadığı kadar taze ve temiz bir koku haline getirilmiş. Güçlü bir farkedilirliğe sahip. Sıcak havalarda da idealdir. Her zaman taze ve her zaman ferah. Yaz için harika.
Hiçbir metalik koku içermeyen ve Azzaro kroma çok benzeyen güzel bir parfüm olup isteyen bu modeli her duruma kullanabilir. Sadece basit ve güzel. Ayrıntılı bir parfüm değil.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm