Calvin Klein CK One Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein CK One Unisex Parfüm

CK yani Calvin Klein markasının modeli olan CK One aromatic narenciye kokusu olup kadınlar ve erkekler için yani ünisex bir parfümdür. CK One, 1994 yılında piyasaya sürüldü. CK One, Alberto Morillas ve Harry Fremont tarafından oluşturuldu. Üst notalarda ananas, yeşil notalar, mandalina, papaya, bergamot, kakule ve limon; Orta notalarda hindistan cevizi, menekşe, orris kökü, yasemin, müge ve gül; Taban notaları sandal ağacı, kehribar, misk, sedir ve meşe likenidir.

Üst Nota
Ananas

Ananas

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Mandalina

Mandalina

Papaya

Papaya

Orta Nota
Bergamot

Bergamot

Orris kökü

Orris kökü

Yasemin

Yasemin

Müge

Müge

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Meşe likeni

Meşe likeni

Calvin Klein CK One Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein CK One Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 55 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
55%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
44%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
38%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
13%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2010 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 85
4101 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein CK One Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Calvin Klein CK One Unisex Parfüm Yorumları

Kalıcılı fena değil ama yayılımı bunun dışında sorun yok tavsiyem az ama sık sıkın
Sanırım 200'den fazla parfüm içeren iyi bir koleksiyonum var. Son derece özel bir şey olarak tanıtabileceğim birkaç modelden biri CK ONE. Her gün ya da özel bir günde giyeceğimi söylemiyorum ama çok yaratıcı ve net bir koku. Herkes bunu bir kez denemeli. Çok benzerini yapmaya çalışan diğer firmalar oldu ama tutturamıyorlar.
Çok güçlü bir narenciye bombası. Limon ve yeşil notalar mükemmel bir uyuma sahip. Birkaç metreye kolayca yayılabilirler. Üst notalar erkeksi ve biraz daha ağırdır. Çok gevrek bir limon ve bergamot aromasına sahip. Bununla birlikte, hala yoğun bir şekilde temiz ve taze bir koku. CK One bu noktada biraz daha kadınsı kokulu ama yine de yeterince unisex. Çiçeklerin kokusu inanılmaz derecede inandırıcı. Cinsiyete bakılmaksızın herkesin hoşuna gidecek bir parfüm. SIktıktan yarım saat sonra taban notalarını hissedebiliyorsunuz. Bu parfümü ilkbahar veya yaz için tavsiye ederim.
Harika görünmeyebilir ama basit bir parfüm diye adlandırılsa da kimseyi rahatsız etmeyen ve olumsuz yorumlar yapılamayacak kadar sade hoş ve normal bir yaz parfümü. Yakın zamanda satın aldım ve ofiste kullanıyorum. Hafif olmasına rağmen 5-6 saat rahat gidiyor.
Kalıcılığı çok uzun sürmez ama rahatsız edici değil. Hoş kokar ve ilkbahar - yaz için mükemmeldir. Her durum için harika, tatlı, çiçeksi bir narenciye kokusu. Spor salonu, ofis her yerde kullanabilirsiniz. Hep erkekler yazmış ama harika bir bayan kokusu.
Ortaya çıktığında yirmili yaşlarımdaydım ve o zamanlar çok havalıydı. Bir şişe hediye olarak almıştım. Gerçekten de harika bir koku. Taze, temiz, narenciye ve odunsu notaları var. Bu mükemmel koku ilkbahar ve yaz kokusu.
Bunu başka bir sınıf arkadaşımda kokladığım zaman lisedeydim. Bu koku ile tamamen büyülenmiştim. Dün gibi ilk kullandığım anı çok net hatırlıyorum. Papaya ve bergamot, limonla birlikte, hiç olmadığı kadar taze ve temiz bir koku haline getirilmiş. Güçlü bir farkedilirliğe sahip. Sıcak havalarda da idealdir. Her zaman taze ve her zaman ferah. Yaz için harika.
Hiçbir metalik koku içermeyen ve Azzaro kroma çok benzeyen güzel bir parfüm olup isteyen bu modeli her duruma kullanabilir. Sadece basit ve güzel. Ayrıntılı bir parfüm değil.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER