Calvin Klein Eternity Moment Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein Eternity Moment Bayan Parfüm

Calvin Klein'in klasik kokusu Eternity'nin başka bir versiyonu olan Eternity Moment modeli, modern, genç kadınlar için oluşturulmuştur. İnce ve taze çiçek aroması ile iki ruhun ezeli anını yakalamaya ve ilk kez dokunmaya davet ediliyor. içeriğindeki notalar: liçi, nar çiçeği, su lilyası guava, misk ve odunsu notalardır. Eternity Moment, 2004 yılında piyasaya sunulmaya başlatıldı. Eternity Moment, Harry Fremont ve Jacques Cavallier tarafından oluşturuldu.

Üst Nota
Kavun

Kavun

Ahududu

Ahududu

Liçi

Liçi

Guava

Guava

Orta Nota
Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Yasemin

Yasemin

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Şakayık

Şakayık

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Calvin Klein Eternity Moment Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein Eternity Moment Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 66 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
66%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
13%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
88%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
25%
Parfüm geceye uygun
GECE
75%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
32%
Alt Nota
23%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
38%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
38%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2004 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 81
4867 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein Eternity Moment Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Calvin Klein Eternity Moment Bayan Parfüm Yorumları

Tatlı ve lezzetli ancak onu biraz duş jeli kokuya yönelten keskin bir şeye sahip. Kadınsı ve genç. O keskin nota olmasaydı 10 kat daha pahalı, daha iyi kokulu ve güzel olurdu.
Güzel gül ve şakayık. Arka planda kimyasal bir nota var ama çözemedim.
İlk tatlılık beni çok etkiledi Bu parfümün neden Eternity ailesinde olduğunu anlamak için kurumasını beklemek zorunda kaldım. Kesinlikle muhteşem, tüm yıl boyunca kullanacağım. Daha sıcak havalarda nasıl geliştiğini görmeyi çok istiyorum. Son derece iyi harmanlanmış. Ruh hali rahatlatıcı. Mutlu eden koku. Boğucu olmadığı için ofis için idealdir.
Açılış biraz alkollü ama hızla taze ve feminen bir çiçeğe dönüşüyor. Hassas ve güzel. Bundan sonra toz halinde bir sabun kalıbına dönüşür. Bu aşamayı pek sevmiyorum. Genel olarak güzel bir koku. Çığır açan bir şey yok ama hoş. Biraz daha yasemin olsa da fena olmazdı.
Beyaz çiçekleri olan taze, yeşilimsi bir koku. Bana zambak kokusunu hatırlatıyor. Annem bunu seviyor ve ben onda kokarken çok seviyorum ama kendimde bir uyuşmadı. Güzel ve oldukça zararsız, rahatsız etmez. CK'dan iyi yeşil ve taze bir teklif. Kesinlikle gündüz kokusu, akşamlar için fazla hafif ve havadar.
Tonlanmış bir Gucci Bloom gibi kokuyor. Yumuşak, pudramsı bir çiçek. Meyveli notalardan çok fazla tatlılık alamadım ama daha çok çiçekler göz önünde. Şakayık çok güçlüdür, bu da gülün aşırı güçlü olmamasına yardımcı olur. Tabanda daha hafif ahşap notalar kullanmalarını seviyorum, bu yüzden aşırıya kaçtıklarında tıraş sonrası tipi keskin kokulu parfüm kokusu yok. Bu, günlük kullanım için güvenli, hafif, havadar bir koku. Daha fazlasını yansıtacak bir şey umuyordum ama belirtildiği gibi, buna benzer kokan başka kokularım var. Sanırım ana dezavantajıq bunun çok benzersiz kokmaması.
Şimdiye kadar CK'den favorim, ucuz fiyatlı ama pahalı ve kaliteli kokuyor.
Bunu beğendim, olduğundan daha pahalı kokuyor ve bana Frederic Malle'den Lys Mediteranee'yi hatırlatıyor. Bulursanız deneyin.
Bu kokuya bayılıyorum, mükemmel.
Tatilimde yanımda getirdiğim kokulardan biri. Neredeyse her gün kullanıyorum ve rahatlayabileceğiniz ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz tembel plaj dinlenmemde öğleden sonra havası için mükemmel. Narenciye notası içermeyen taze çiçek kokusu. 4 ila 5 saat kalıcılığı rahat sürer.
Bu gerçek bir güzellik. Çiçeklerin meyvelerle mükemmel bir karışımı. Şakayık ve çok sabunlu bir şeyle kavun kokusu alıyorum (belki nilüfer ve misk). Çok temiz ve kadınsı bir parfüm ve kullanımı çok kolay. Güçlü başlar ama sonra daha yumuşak ve çiçeksi bir kokuya dönüşür. İlkbahar ve yaz için mükemmel. Ruh halimi yükseltmek için giymeyi sevdiğim parfümlerden biri. Genel puanım: 10/10
İlk dakikalarda koku çok yoğun ve çiçeksi: yasemin, güller ve zambaklar havalara uçuşuyor. Bir süre sonra yumuşar ve çok hoş, kadınsı, temiz, çok iyi ve kalıcı bir sabitlenme ile yayılır. Tüm gün ciltte kalır, sonrasında sabah bile çok ince ve hassas hissettirir. İlk dakikaların aromasından gerçekten nefret ediyorum ama gün boyunca dönüşen o parfüme bayılıyorum.
Versace bright crystal parfümüne benzediğini sadece ben mi hissediyorum? Bunu daha da karmaşık ve daha iyi bir performans sergileyen parfüm olarak buluyorum. Güzel, temiz, taze meyveli bir çiçek, aşınma boyunca azar azar notaları da gelişir. Çığır açıcı değil, her gün kullanmayı çok istediğim bir şey. Sıradan bir gün için güzel, resmi durumlarda başka modellere yönelebilirsiniz. Yine de oldukça çok yönlü.
Bugün bunu sıktım ve parfümden gerçekten hoşlanıyorum. Benim için bu koku çok alkollü başlıyor ancak 10 dakika sonra yoğun bir çiçek / meyve karışımı oluyor. Yerleştiğinde, açıkça ahududu, gül ve yasemin kokuları geliyor. Cİldimdeki kuruluk sabunlu ve çiçekli, ılık sandal ağacı ipuçlarıyla devam eder. Performans olarak 4-5 saat civarı sürüyor ve yayılması orta seviyede. Gün içinde yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bunun dışında ofis dostu bir parfüm.
Vay canına, sonunda tüm kullanım boyunca gerçekten sevdiğim bir Calvin Klein parfümü buldum. Benim için nefis meyveli kokuların patlaması ile başlıyor. Kavun hızla hoş kokulardan oluşan bir çiçek buketine dönüşüyor. Güzel bir koku oluşturan zambak, yasemin ve gül notalarını gerçekten fark ediyorum. Moment, bütün gün üzerimde büyük bir baştan çıkarıcı koku yayıyor ve sabahları hafifçe elbisemde 1 gün geçmesine rağmen koklayabiliyordum. Kuruma çok hoş bir hafif misk kaşmir odunsu kokusu. Eşim de aynı görüşte. Şu anda bu soğuk havalarda harika. Meyveli ipuçlarıyla çiçek severler için güvenli bir kör satın alma olabilir. Her an kullanabileceğiniz kaliteli parfüm.
Yumuşacık, çiçeksi, temiz, sakin, huzur veren bir koku. Her parfüm değiştirdiğimde buna dönüyorum <3 <3
Eternity Moment çiçekli, sulu, taze, kadınsı ve biraz meyvemsidir. Şakayık bunun yıldızıdır, diğer çiçekler ise yine de fark edilebilir olsa da küçük bir rol oynar. Ayrıca kompozisyona gençlik ve tatlılık katan liçi ve kavun gibi meyvemsi bir dokunuş alıyorum. Kurumaya başladığında, misk ve kaşmir kendilerini göstermeye başlar ve rahatlatıcı bir hava verir. Uzun ömür ortalama, fark edilmesi ilk saat için oldukça güçlü. Eternity'nin temel direğinden yani ana temasından hoş bir ayrılma olmuş çünkü bence bunlar tamamen iki farklı koku türü. Eternity Moment yan model olmasına rağmen alakasız bambaşka bir parfüm. Tipik güvenli, zararsız çiçekli meyveli parfüm. Güzel bir kokudur.
Güzel çiçek kokusu. 14 yaşındaki çocuğum onu ​​seviyor.
Oscar de la rentas flor'un çok çok hafif versiyonu. Benim için iyi.
Çok çiçekli ve taze. Orta derece yayılımı var ve uzun ömür gayet ideal. Harika bir ilkbahar/yaz kokusu. Biraz gündelik ve lüks ayrıca koku harika. Pek kavun ya da şakayık kokusu gelmiyor ama bol bol ahududu ve nilüfer kokusu alıyorum. Ürün kalitesi göz önüne alındığında nispeten ucuz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER