Çiçek notaları

Çiçek notaları

Meyve notaları

Meyve notaları

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Erik

Erik

Frezya

Frezya

Şeftali

Şeftali

Kediotu

Kediotu

Orkide

Orkide

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Badem

Badem

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 64

orta nota oranı
Orta Nota

% 24

alt nota oranı
Alt Nota

% 12

82

20-60

2003

2478

kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE
captcha
Calvin Klein kokularında benimle asla aynı fikirde olmayan bir şey var. Karışıma eşlik eden notalar ne kadar hoş olursa olsun, bunumu sızlatıyolar. Taze kokulu bir çiçek.
Kadınsı-yumuşak, taze ve biraz çiçek kokuyor, ama çok fazla değil. Yeşil notalar baskın.
Bu benim favori parfümlerimden biri. Bu parfümü sadece ben değil, yoldan geçen erkekler de seviyor.. ;] Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Parfüm oldukça güçlüdür, bu nedenle sadece 1 veya 2 sprey yeterlidir hatta 2 çok fazla olacaktır. Ve koku kesinlikle uzun süre kalıcı. Bir daha bulursam kesinlikle geri alacağım.
Bunu yaklaşık 9 yıl önce satın aldım ve keşke hala satın alabilseydim. Koku hafif ve özellikle yaz aylarında harika. Bana egzotik ve hipnotize edici kokuyor. Mor şişe özellikle güzel. Üretimden kalkmış ama yeniden geleceğini ve geldiğini söyleyenler var.
Uzun bir aradan sonra bunu tekrar üretimde görmek hoş bir sürpriz oldu. Genelde daha çok yoğun kokularını severim (vanilya, badem) ama bu bana sevdiğim bir şekeri hatırlatıyor. Bu kokuyu seviyorum ama mağaza fiyatı saçma pahalı.
Birçok insan bu parfümden zevk alıyor gibi görünse de bence bunu asla geri getirmemeliydiler. Bundan aldığım güçlü su, yeşil his, nilüfer çiçeği havasından gerçekten hoşlanmıyorum.
Çok temiz bir çiçek kokusu. Biraz tozlu. Hoş ve serin bahar sabahları gibi esintiler aklınıza gelsin.
Bahar için hafif, taze bir koku. Badem kokusu hiç hissedilmiyor. Ağır veya aşırı tatlı bir koku olmadığından parfümü takdir ettim. Ben tekrar satın alacağım.
Bu hoş bir kombinasyon ve ben yeterince bu özel kokudan yararlanamıyorum. Üzerine pek çok övgüler yazılmış ama bence gerçek dışı. Abartılacak bir koku değil.
Çok güzel ve kadınsı. Güzel bir bahar kokusu. Gerçek ve hakiki menekşeye sahip. Koku gerçekten şişeyle muntazam bir şekilde eşleşmiş vaziyettedir. İlk patlamada biraz keskin ve sinirli ama biraz zamanla teninize yerleştiğinde gerçekten güzel bir çiçek haline dönüşüyor.
Bu kokunun ömrü hakkındaki tüm sözlere katılıyorum. Unisex bir koku bence.
Şaşırtıcı ozonik ve neredeyse suda yaşayan bir notaya sahip olduğum hakkında anlaşmaya vardım. Belki de su lilyumu var içerisinde. Çok güçlü ve belirgin. Açıklamada, yumuşak, temiz meyveleri ve beyaz çiçek notalarından bahsediyor. Açık söylemek gerekirse yumuşak soft bir parfüm beklerken bu şekilde sert bir içerik ile karşılaşacağımı düşünmüyordum. Kötü bir koku değil, sadece tariften beklediğimden başka bir şey çıkması beni üzdü. Keşke deneyerek alsaydım. Benim tarzımda sert belirgin kokulara yer yok.
Kuruyana kadar koku biraz erkeksi. Sonra fena bir şekilde kokuyor. Hayal kırıklığına uğradım.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm