Calvin Klein Euphoria Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein Euphoria Bayan Parfüm

Calvin Klein Euphoria, egzotik çiçek meyveli kokusu 2005 yılında piyasaya sürüldü. Parfüm, notalarda bulunan meyveler gibi aydınlık ve lezzetliydi. Gizemli ve koyu egzotik çiçekler gibi çekicidir. Seni hayatın sevincinden zevk almaya davet ediyor. Ana notaları gül , Japon elması, yeşil yapraklar, lotus, siyah orkide, kırmızı orman meyveleri, menekşe ve kehribardır. Calvin Klein, 2005 yılında Dominique Ropion, Carlos Benaim ve Loc Dong tarafından yaratılmıştır. Calvin Klein markasının en çok satılan bayan parfümlerindendir.

Üst Nota
Nar

Nar

Orta Nota
Lotus

Lotus

Orkide

Orkide

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Siyah ahşap

Siyah ahşap

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Calvin Klein Euphoria Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein Euphoria Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 80 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
80%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
63%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
38%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
35%
Orta Nota
35%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
38%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
38%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 92
6626 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein Euphoria Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Calvin Klein Euphoria Bayan Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının 1048 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Bir erkek olarak bunu kız arkadaşıma aldım. İyi kokuyor ama performans zayıf gibi. Açık tenli bayanlarda az kalıyor ve uyum sağlamıyor bu parfüm. Esmer bir bayandan sordum ve ona istinaden almıştım. Koku sadece 2 saatin altında kalıyor. Güzel kokuyor ama yalan olmasın. Gizemli bir klas duygusu var. Gerçekten daha uzun sürmesini dilerdim.
Kör satın aldım ve Euphoria modelini kullanmaya başlamadan önce yüksek beklentilerim vardı. Bana göre biraz fazla tatlı. Bu kokuyu püskürtürken akla gelen düşünceler kesinlikle seksilikten çok tatlılık. Pek hoşuma gitmedi.
Çok derin ve sulu bir koku. En önemlisi siyah orkide, menekşe ve narı mükemmel hissediyorum. Lotus notası bu kokuyu biraz daha açık ve sulu yapıyor. Maun üssü onu çok ilgi çekici kılıyor. Bu kokuyu çok seviyorum. Çok karanlık ve gizemli. Şişesi de bir harika.
Benim koku alerjimi etkilemeden kullanabildiğim ilk zengin, yemyeşil, kadifemsi parfümüm. Kesinlikle kuruduğunda yani son notalara doğru bayılıyorum ve cildimde harika dayanıklı. Saat 7 civarında bileklerime püskürtüyorum ve öğle yemeğinden sonra tekrar başlıyorum ve gün boyu süper. Baharatlı, gizemli, süper seksi ve çekici. Bu koku olmadan olamam düşünün ki o kadar çok seviyorum.
Orkide, menekşe, misk, kehribar ve biraz maun ile birlikte nar harika bir uyum halinde. Mükemmel ve kalıcılığı süper.
Annemin bugünkü hediyesi oldu. Yani gerçekten güzel kokuyor. Tatlı / meyveli parfüm ve sanki şarap gibi kokuyor. Dürüst bir şekilde daha önce hiç şarap içmedim, ne de içmeyi planlıyorum ama bu parfümden aldığım koku bu ve gerçekten sevdim. Alır almaz da yorum yapmak geldi içimde. Uzun süre kullanacağım bir parfüm.
Bu kokuyu gerçekten çok seviyorum. Derin, tatlı, biraz çiçekli ve baharatlı. Meyveli, misk içerikli, odunsu ve vanilya notaları alıyorum. Bu çok güzel bir koku. Denemelisiniz.
Kitle pazarı için çekici ve hiç denenmeden dahi olsa alınabilecek bir hediye için oldukça güvenli bir koku. Kullandıktan sonra hiçbir zaman olumsuz geri bildirim almadım. Güvenle hediye edebilirsiniz.
Maun notasından daha çok, nar daha çok hakim görünüyor. Aslında çok odunsu bir koku olduğunu söyleyebilirim. Bu kokuyu çok seviyorum. Yaklaşık bir saat sonra mükemmel bir hale bürünüyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER