Nar

Nar

Lotus

Lotus

Orkide

Orkide

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Siyah ahşap

Siyah ahşap

Hercai menekşe

Hercai menekşe

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

92

18-60

2016

1768

kalıcılık

% 80

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 38

YAZ
sonbahar

% 38

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının Eu2 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Bir erkek olarak bunu kız arkadaşıma aldım. İyi kokuyor ama performans zayıf gibi. Açık tenli bayanlarda az kalıyor ve uyum sağlamıyor bu parfüm. Esmer bir bayandan sordum ve ona istinaden almıştım. Koku sadece 2 saatin altında kalıyor. Güzel kokuyor ama yalan olmasın. Gizemli bir klas duygusu var. Gerçekten daha uzun sürmesini dilerdim.
Kör satın aldım ve Euphoria modelini kullanmaya başlamadan önce yüksek beklentilerim vardı. Bana göre biraz fazla tatlı. Bu kokuyu püskürtürken akla gelen düşünceler kesinlikle seksilikten çok tatlılık. Pek hoşuma gitmedi.
Çok derin ve sulu bir koku. En önemlisi siyah orkide, menekşe ve narı mükemmel hissediyorum. Lotus notası bu kokuyu biraz daha açık ve sulu yapıyor. Maun üssü onu çok ilgi çekici kılıyor. Bu kokuyu çok seviyorum. Çok karanlık ve gizemli. Şişesi de bir harika.
Benim koku alerjimi etkilemeden kullanabildiğim ilk zengin, yemyeşil, kadifemsi parfümüm. Kesinlikle kuruduğunda yani son notalara doğru bayılıyorum ve cildimde harika dayanıklı. Saat 7 civarında bileklerime püskürtüyorum ve öğle yemeğinden sonra tekrar başlıyorum ve gün boyu süper. Baharatlı, gizemli, süper seksi ve çekici. Bu koku olmadan olamam düşünün ki o kadar çok seviyorum.
Orkide, menekşe, misk, kehribar ve biraz maun ile birlikte nar harika bir uyum halinde. Mükemmel ve kalıcılığı süper.
Annemin bugünkü hediyesi oldu. Yani gerçekten güzel kokuyor. Tatlı / meyveli parfüm ve sanki şarap gibi kokuyor. Dürüst bir şekilde daha önce hiç şarap içmedim, ne de içmeyi planlıyorum ama bu parfümden aldığım koku bu ve gerçekten sevdim. Alır almaz da yorum yapmak geldi içimde. Uzun süre kullanacağım bir parfüm.
Bu kokuyu gerçekten çok seviyorum. Derin, tatlı, biraz çiçekli ve baharatlı. Meyveli, misk içerikli, odunsu ve vanilya notaları alıyorum. Bu çok güzel bir koku. Denemelisiniz.
Kitle pazarı için çekici ve hiç denenmeden dahi olsa alınabilecek bir hediye için oldukça güvenli bir koku. Kullandıktan sonra hiçbir zaman olumsuz geri bildirim almadım. Güvenle hediye edebilirsiniz.
Maun notasından daha çok, nar daha çok hakim görünüyor. Aslında çok odunsu bir koku olduğunu söyleyebilirim. Bu kokuyu çok seviyorum. Yaklaşık bir saat sonra mükemmel bir hale bürünüyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm