Calvin Klein Euphoria Essence Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein Euphoria Essence Bayan Parfüm

Calvin Klein Euphoria Essence modeli, 2015'te Natalia Vodianova ve Tyson Ballou tarafından tanıtılıyorlar. Euphoria Essence, Yves Cassar ve Jean-Marc Chaillan tarafından imzalanmış çiçeksi - meyveli - oryantal bir kadın kokusu. En iyi notaları ahududu, pembe biber ve böğürtlendir. Tabanında paçuli, kaşmir ve beyaz çikolatatan ibaretken, kalbinde; Orkide, zambak, ve yasemin bulunur. Euphoria Essence 100 ml EDP olarak mevcuttur.

Üst Nota
Ahududu

Ahududu

Pembe biber

Pembe biber

Böğürtlen

Böğürtlen

Orkide

Orkide

Orta Nota
Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Paçuli

Paçuli

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Alt Nota
Beyaz çikolata

Beyaz çikolata

Calvin Klein Euphoria Essence Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein Euphoria Essence Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
38%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
63%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
75%
Parfüm geceye uygun
GECE
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
35%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
0%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
0%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
75%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
Men 2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 76
3152 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein Euphoria Essence Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
50 Puan Aldı

Calvin Klein Euphoria Essence Bayan Parfüm Yorumları

Bunu bu yorumu yapmadan bir gün öncesine denedim ve internette de araştırıyım derken bu siteyi buldum. Sizleride bilgilendirmek gerekirse dürüst olmak kaydıyla hayal kırıklığına uğradım. Bildiğiniz çamaşır deterjanı. Utanç verici bir calvin parfümü.
Çok özel bir şişeye rağmen içeriği o kadar da özel bir şey değil. Taze ve çiçekli, ancak notaları gerçekten ayırt edemiyorum .. Genelde kullanmak kolay ve hoş ... Gerçekten özel olmadığı için hakkında çok şey söyleyemem .. Kötü de değil .. Ortalama bir parfüm. Parasına kesinlikle değmez. Beni çok etkiledi denilemez.
Çok hafif ve rahat bir parfüm. Bununla birlikte, ahududu ve meyveli içerikler kokunun başındaki ilk etkileri olduğundan meyve kokusu sevemeyen kişiler hemen ön yargı ile yaklaşmasın. Parfüm bekleyince çok değişik bir hal alıyor. Çok taze ve benim beğendiğim parfümlerden biri. Oldukça çabuk kaybolması dezavantajı.
Böyle güzel bir şişe içerisinde nefret edilebilinecek koku koymanı nasıl başardınız bilemiyorum. Kelimelerle anlatmak gerekirse sadece garip kokuyor. Hiç hoşlanmadım. Ama annem onu ​​sevdi ve bir şişe satın aldı. Zevk meselesi.
İlk başta kokladığımda o kadar çok hoşuma gitmedi ama sonra daha verimli bir baskı olarak karşınıza çıkacağından adım gibi eminim. Kısacası parfümü sıktıktan sonra biraz beklemeniz ve parfümün üzerinize biraz oturması ve kendine gelmesi gerekiyor. Şaşırtıcı bir şekilde çiçekli notalarla başlar ve sulu bir meyveli parfüm olarak etkisine devam eder. Uzun ömürlü gücü ile birlikte şişe rengine hayranım.
Bu kokuya bayılırım. Burdaki yorum inceleyen arkadaşları önceden bilgilendiriyorum. Aşırı derecede olgun ve diğer Euphoria modellerinden de çok farklı.
Taze ve temiz bir koku çeşidi. Aslında biber notasından bıktım ama şimdilik sorun değil gibi. Çoğunlukla yeşil notalar ve birazcık değişik çiçekler algıladım ... Dürüst olmak gerekirse, bu parfüm beklediğimden daha iyi ve bana Burberry beat modleini hatırlatıyor.
Bir parfüm deposunda gördüm ve sevdiğim renk yüzünden gözlerimi hemen parfüme ilişti. Hiç denemeden kapalı kutuda aldığım bir parfüm. Eve gelip kullandığımda karşıma güzel ve taze bir çiçek kokusu, hafif ve yeşil içeriklere bağlanmış bir iksir buldum. Bir iki saat sonra, fularımı kokladım ve çok iyi bir şekilde değişti. Arka planda hala kuru, tozlu orkide ancak çilek ve ahududu kremalı, beyaz çikolata ve diğer tanımlayamadığım bir koku vardı. Kalıcılığı zayıf gibi görünüyor çünkü sadece benim eşarbımın üzerinde bulunan kokuya burnunuzu çok yakınlaştırınca artık alabilir haldeydi. Ciltte özellikle daha da az kalıyor.
Ben de bu modeli seviyorum. Aslında, sahip olduğum her Calvin Klein parfümünü çok seviyorum ve elimden geldiğince daha fazla model almaya çalışacağım. Bence parfümleri muhteşem!

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER