Ahududu

Ahududu

Pembe biber

Pembe biber

Böğürtlen

Böğürtlen

Orkide

Orkide

Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Paçuli

Paçuli

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Beyaz çikolata

Beyaz çikolata

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

76

18-45

Men 2015

2267

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 38

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 75

KIŞ
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE
captcha
Bunu bu yorumu yapmadan bir gün öncesine denedim ve internette de araştırıyım derken bu siteyi buldum. Sizleride bilgilendirmek gerekirse dürüst olmak kaydıyla hayal kırıklığına uğradım. Bildiğiniz çamaşır deterjanı. Utanç verici bir calvin parfümü.
Çok özel bir şişeye rağmen içeriği o kadar da özel bir şey değil. Taze ve çiçekli, ancak notaları gerçekten ayırt edemiyorum .. Genelde kullanmak kolay ve hoş ... Gerçekten özel olmadığı için hakkında çok şey söyleyemem .. Kötü de değil .. Ortalama bir parfüm. Parasına kesinlikle değmez. Beni çok etkiledi denilemez.
Çok hafif ve rahat bir parfüm. Bununla birlikte, ahududu ve meyveli içerikler kokunun başındaki ilk etkileri olduğundan meyve kokusu sevemeyen kişiler hemen ön yargı ile yaklaşmasın. Parfüm bekleyince çok değişik bir hal alıyor. Çok taze ve benim beğendiğim parfümlerden biri. Oldukça çabuk kaybolması dezavantajı.
Böyle güzel bir şişe içerisinde nefret edilebilinecek koku koymanı nasıl başardınız bilemiyorum. Kelimelerle anlatmak gerekirse sadece garip kokuyor. Hiç hoşlanmadım. Ama annem onu ​​sevdi ve bir şişe satın aldı. Zevk meselesi.
İlk başta kokladığımda o kadar çok hoşuma gitmedi ama sonra daha verimli bir baskı olarak karşınıza çıkacağından adım gibi eminim. Kısacası parfümü sıktıktan sonra biraz beklemeniz ve parfümün üzerinize biraz oturması ve kendine gelmesi gerekiyor. Şaşırtıcı bir şekilde çiçekli notalarla başlar ve sulu bir meyveli parfüm olarak etkisine devam eder. Uzun ömürlü gücü ile birlikte şişe rengine hayranım.
Bu kokuya bayılırım. Burdaki yorum inceleyen arkadaşları önceden bilgilendiriyorum. Aşırı derecede olgun ve diğer Euphoria modellerinden de çok farklı.
Taze ve temiz bir koku çeşidi. Aslında biber notasından bıktım ama şimdilik sorun değil gibi. Çoğunlukla yeşil notalar ve birazcık değişik çiçekler algıladım ... Dürüst olmak gerekirse, bu parfüm beklediğimden daha iyi ve bana Burberry beat modleini hatırlatıyor.
Bir parfüm deposunda gördüm ve sevdiğim renk yüzünden gözlerimi hemen parfüme ilişti. Hiç denemeden kapalı kutuda aldığım bir parfüm. Eve gelip kullandığımda karşıma güzel ve taze bir çiçek kokusu, hafif ve yeşil içeriklere bağlanmış bir iksir buldum. Bir iki saat sonra, fularımı kokladım ve çok iyi bir şekilde değişti. Arka planda hala kuru, tozlu orkide ancak çilek ve ahududu kremalı, beyaz çikolata ve diğer tanımlayamadığım bir koku vardı. Kalıcılığı zayıf gibi görünüyor çünkü sadece benim eşarbımın üzerinde bulunan kokuya burnunuzu çok yakınlaştırınca artık alabilir haldeydi. Ciltte özellikle daha da az kalıyor.
Ben de bu modeli seviyorum. Aslında, sahip olduğum her Calvin Klein parfümünü çok seviyorum ve elimden geldiğince daha fazla model almaya çalışacağım. Bence parfümleri muhteşem!
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm