Calvin Klein Euphoria Essence Men Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein Euphoria Essence Men Erkek Parfüm

Calvin Klein Euphoria Essence Men modeli, 2015'te Natalia Vodianova ve Tyson Ballou tarafından tanıtılıyorlar. Euphoria Essence Men modeli Jean-Marc Chaillan tarafından geliştirildi. Bu parlak kehribar kompozisyonu, İtalyan bergamotu, sarmaşık yaprakları ve mineraller uyumuyla başlar. Kalpteki beyaz biber, yasemin ve süet ile kehribar, guaiac ahşap ve tonka fasulye tabanı ile dikkat çeker. 100 ml EDT olarak mevcuttur.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Sarmaşık

Sarmaşık

Beyaz biber

Beyaz biber

Yasemin

Yasemin

Orta Nota
Süet

Süet

Kehribar

Kehribar

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Calvin Klein Euphoria Essence Men Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein Euphoria Essence Men Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 75 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 81 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
75%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
81%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
25%
Parfüm geceye uygun
GECE
75%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
49%
Orta Nota
45%
Alt Nota
6%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
13%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
25%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
13%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 91
3254 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein Euphoria Essence Men Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Calvin Klein Euphoria Essence Men Erkek Parfüm Yorumları

Muhteşem açılış, sarmaşık uğrunda ölmeye değer. Teninizde kalıcılığı ortalama. Belirli bir süre sonra çok odunsu ve baharatlı olur. Kesinlikle gaiac ağacını ve biberin kokusunu alıyorum. Arka planda belirsiz bir su arka planı veren yasemin ve tonka dokunuşu var. İyi ama harika değil. Taze kokuları tercih ediyorsanız, yeni şeyler denemeye açık değilseniz, bu sizin için uygun olmayabilir.
Bu harika tatlı ve sofistike bir koku. Büyük bir şişe aldım. Şiddetle tavsiye edilir
Geçmişte denediğimi hatırlıyorum ve cildimde bir şekilde acılaştı (sanırım sarmaşıktan dolayı) - her neyse, bu bana sürekli olarak taze kesilmiş bir çimi hatırlatan çok güzel bir acılıktı. Yayılımı hakkında fazla bir şey söyleyemem ama uzun ömrü şaşırtıcı derecede iyiydi.
Bu kokunun çok güzel bir kokusu var ama yayılımı ortalama.
Burnum için ne harika bir sürpriz. Benim için tamamen unisex ve zevkle giyiyorum. Kadınlar için bir versiyonu var ama onu sevmiyorum. Bu yüzden bunu uzun zamandır değiştirmedim. Süet, ahşap ve biber cildimde harika çalışıyor.
Güzel ve seksi iltifatlar için iyi ama çok zayıf. Yaklaşık 4 saat sürüyor ama tene yakın kıyafetlerinize püskürtün daha çok kalıyor.
Seksi seksi seksi sadece ufak fiyatla harika bir koku.
Bunu beğendim. Calvin Klein sizi eşsiz kokularla uçurmayacak ya da hayranlık uyandıran notalarla nefesinizi kesmeyecek Ancak, Euphoria Essence'daki kompozisyon kesinlikle bu dediklerimi gerçekleştirir. Yeni bir yan model olması ona biraz narenciye ve yeşil hava katmayı başarır. Bu dediklerime kehribar benzeri tatlılıkla birleştiğinde çok duyusal ve çekici bir koku hale gelmiştir. Seksi ve rahat. Bir tür davetkar ve baştan çıkarıcı tipte bir koku. Eğer biri (yakından) yanınızdan geçerse, merak uyandıracak ve onları biraz daha yakınlaştıracaktır. Bu, ilkbahar/sonbahar ve belki de bir akşam yemeği randevusu/gezi için ya da sadece diğer önemli kişilerle takılmak için bazı güzel serin yaz akşamları için mükemmeldir. Çoğu insanın keyif alacağı sağlam bir koku için düşük fiyatlı.
Essence, Euphoria Men serisindeki beşinci koku ama bence orijinalin ilk gerçek ve en beğenilen yan modeli. Euphoria Men serisinin hayranıyım ve gerçekten iyi kokuları olduğunu düşünüyorum. Essence, Gold kadar iyi değildir ancak benzersiz bir koku profiline sahip gerçekten sağlam bir koku olarak Intense'in yanında yer alır . Şişe tasarımı harika.
Ben kadınım ama bunu giyiyorum. Bu muhteşem; temiz, berrak, içinde çok güzel notalar var. Çok erkeksi değil.
Çok hafife alınmış bir koku, çok sıcak, erkeksi, odunsu... hoş bir koku
Gerçekten güzel kokuyor. Tüm erkek parfümleri arasında bu en iyi kokan erkek parfümü olmalı. Çoğu erkek parfümü fazla havasız büyükbabamsı ya da fazla modern tatlıdır (givenchy play, john varvatos vs ). Erkek arkadaşımın çok tatlı kokmasını istemiyorum. Buda öyle bir koku. Her neyse bu iyi bir sedir yaprağı ve kehribar dengesi. Aynı zamanda çok taze ve oryantal. Bu çok yaygın bir parfüm olduğundan tüm erkeklerin buna sahip olduğu görülüyor. Koku harika ama erkek arkadaşım için bu tarzda özel bir şey istiyorum.
Bir kadın olarak yazabilirim ki koku neredeyse beni iyi anlamda delirtip başımın dönmesine neden oluyor. Çok seksi. Ama kadın versiyonu hiç güzel değil. Keşke bazen bunu kendimde giyebilsem.
Erkekler için bir koku olarak yeterince ilginç. Geneldir ve göze çarpmaz. Gündelik veya işte giymek için güvenli bir koku. Hiç baskın değil. Aslında, cildinizdeki kokuyu almak için gün boyunca bir kere daha sıkmaya tekrar başvurmanız gerekebilir. Uzun ömrü o kadar iyi değil. Karmaşık olmayan ve kullanımı kolay, güvenli bir koku istiyorsanız bunu düşünmeye değer. Bence uzun ömürlü olmadığı için değmez. Çok çabuk ten kokusuna dönüşür.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER