Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Parfüm

2013 baharında, Calvin Klein 2012'den itibaren Sheer Beauty modelinin yeni bir versiyonu olan Sheer Beauty Essence parfümünü piyasaya sürdü. Yeni parfümün kadınlık ve zarif bir güven içerdiği varsayıldı; Havadar, çarpıcı ve zarif içeriklere sahip bir kokudur. Üst notalarda nashi armut çiçeği ve sulu beyaz şeftali bulunur. Zengin bir çiçek buketi ile, lila, şakayık, manolya ve Türk gülü notalarını bir araya getirir. Misk, vanilya ve sedir parfümün temelini oluşturur. 30, 50 ve 100 ml Eau de Toilette EDT olarak mevcuttur.

Üst Nota
Armut çiçeği

Armut çiçeği

Şeftali

Şeftali

Şeftali çiçeği

Şeftali çiçeği

Leylak

Leylak

Orta Nota
Manolya

Manolya

Gül

Gül

Şakayık

Şakayık

Alt Nota
Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Sedir

Sedir

Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 86 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
86%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
38%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
63%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
75%
Parfüm geceye uygun
GECE
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
78%
Orta Nota
12%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
13%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
38%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 79
2443 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
50 Puan Aldı

Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Parfüm Yorumları

Herkes bunu söylüyor : Taze çiçekler ve pahalı sabun
Orijinal Sheer Beauty gibi bir şey değil. Bu, duş kokusu gibi taze bir kokuya yakındır. Tatlılık ve kesinlikle çiçekli bir karakter ile taze, temiz bir koku istiyorsanız Sheer Beauty Essence'ı deneyin. Her mevsim iyi, her mevsim kulanılabilir. Güzel bir koku.
Hiç denemeden aldım yani direk raftan kapalı kutuda seçtim. Değerlendirmeleri okumam sonucu karar verdim. Şimdi üzgünüm çünkü olumsuz yorumları daha fazla önemsemeliydim. Bu benim için hazırlanmış bir koku değil. Genel, gül üzerinde çok ağır ve bana bir çocuk olmanın ve eski akrabalarının giyeceği parfümleri sevmememi hatırlatıyor. Rezalet ya.
Ne yazık ki çok kalıcılığı sürmez. Parasına göre performansı kötü. Ben kalıcılığa önem veririm. Bu paraya az kalıcı.
Bu koku için gerçekten basit cümleler kurulmaması gerekiyor. Beni deli ediyor ama iyi anlamda. Çok hafif ve havadar. Meyve ile hafifçe vurgulanmış güzel çiçeklerle yumuşak bir misk yatağında gelişiyor. Herhangi bir an için kullanmak çok kolay ve mükemmel. Tatlı ve güzel. Beğendiğimi belirtebilirim.
İlginç bir çiçek içeriyor. Koku mor ama meyveli mor değil. Erik ya da çilekte değil. Taze mor çiçekler hakkında pek bir bilgim de yok ki anlatayım net şekilde. Kadınsı, güzel ve gereksiz yere koku almak istediğimiz veya ihtiyaç duyduğumuz zamanlar için seçilebilir. Anlatmaktan çok denenmesi gereken bir parfüm kokusu.
Doğada leylaktan nefret ediyorum. Nergis yanında, çok yoğun, ezici ve başımo ağrıtıyor
ve ağrıtan da tek şey bu. Parfümlerde eğer fazla doz olmaz ise iyi olabilir ve leylak güçlü bileşen değil. Bu yaratım % 10 daha az leylak ile çok daha iyi çalışıyor olabilirdi. Üst nota harika. Şeftali ve armut çiçeği dolu bahçede yaşıyorsunuz. 15-20 dakika sonra leylak daha da yoğunlaşıyor. Taban katı bir misk ve biraz vanilya içerir. Belki daha fazla gül ve vanilya ile koku daha iyi olabilirdi. Yaz mevsimi ve gündüz kokusu. Uzun ömürlülük ortalamanın biraz daha iyisinde. 6-7 saat güzel. Satın almadan önce bence deneyiniz.
Çok meyveli ve çiçekli. Başlangıç ​​kokusu armut ama belki de o koku armut çiçeği ve şeftali karışımı da olabilir. Sheer Beauty güzel taze ama çok meyveli gerçekten. Benim için çok meyveli ve aşırı meyveli olması da rahatsız edici. Daha fazla çiçek kokusunu seviyorum (meyve de olsun) Armut çok umurumda değil ama bu şeftali ile hoş bir hale getirilmiş. Sonuçta hafif ve güzel. Sheer Beauty tamamen farklı. Deneyin belki siz daha çok seversiniz. Özellikle meyveli kokuları sevenler...

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER