Armut çiçeği

Armut çiçeği

Şeftali

Şeftali

Şeftali çiçeği

Şeftali çiçeği

Leylak

Leylak

Manolya

Manolya

Gül

Gül

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 78

orta nota oranı
Orta Nota

% 12

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

79

20-60

2013

1398

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 86

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 38

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 38

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE
captcha
Herkes bunu söylüyor : Taze çiçekler ve pahalı sabun
Orijinal Sheer Beauty gibi bir şey değil. Bu, duş kokusu gibi taze bir kokuya yakındır. Tatlılık ve kesinlikle çiçekli bir karakter ile taze, temiz bir koku istiyorsanız Sheer Beauty Essence'ı deneyin. Her mevsim iyi, her mevsim kulanılabilir. Güzel bir koku.
Hiç denemeden aldım yani direk raftan kapalı kutuda seçtim. Değerlendirmeleri okumam sonucu karar verdim. Şimdi üzgünüm çünkü olumsuz yorumları daha fazla önemsemeliydim. Bu benim için hazırlanmış bir koku değil. Genel, gül üzerinde çok ağır ve bana bir çocuk olmanın ve eski akrabalarının giyeceği parfümleri sevmememi hatırlatıyor. Rezalet ya.
Ne yazık ki çok kalıcılığı sürmez. Parasına göre performansı kötü. Ben kalıcılığa önem veririm. Bu paraya az kalıcı.
Bu koku için gerçekten basit cümleler kurulmaması gerekiyor. Beni deli ediyor ama iyi anlamda. Çok hafif ve havadar. Meyve ile hafifçe vurgulanmış güzel çiçeklerle yumuşak bir misk yatağında gelişiyor. Herhangi bir an için kullanmak çok kolay ve mükemmel. Tatlı ve güzel. Beğendiğimi belirtebilirim.
İlginç bir çiçek içeriyor. Koku mor ama meyveli mor değil. Erik ya da çilekte değil. Taze mor çiçekler hakkında pek bir bilgim de yok ki anlatayım net şekilde. Kadınsı, güzel ve gereksiz yere koku almak istediğimiz veya ihtiyaç duyduğumuz zamanlar için seçilebilir. Anlatmaktan çok denenmesi gereken bir parfüm kokusu.
Doğada leylaktan nefret ediyorum. Nergis yanında, çok yoğun, ezici ve başımo ağrıtıyor
ve ağrıtan da tek şey bu. Parfümlerde eğer fazla doz olmaz ise iyi olabilir ve leylak güçlü bileşen değil. Bu yaratım % 10 daha az leylak ile çok daha iyi çalışıyor olabilirdi. Üst nota harika. Şeftali ve armut çiçeği dolu bahçede yaşıyorsunuz. 15-20 dakika sonra leylak daha da yoğunlaşıyor. Taban katı bir misk ve biraz vanilya içerir. Belki daha fazla gül ve vanilya ile koku daha iyi olabilirdi. Yaz mevsimi ve gündüz kokusu. Uzun ömürlülük ortalamanın biraz daha iyisinde. 6-7 saat güzel. Satın almadan önce bence deneyiniz.
Çok meyveli ve çiçekli. Başlangıç ​​kokusu armut ama belki de o koku armut çiçeği ve şeftali karışımı da olabilir. Sheer Beauty güzel taze ama çok meyveli gerçekten. Benim için çok meyveli ve aşırı meyveli olması da rahatsız edici. Daha fazla çiçek kokusunu seviyorum (meyve de olsun) Armut çok umurumda değil ama bu şeftali ile hoş bir hale getirilmiş. Sonuçta hafif ve güzel. Sheer Beauty tamamen farklı. Deneyin belki siz daha çok seversiniz. Özellikle meyveli kokuları sevenler...
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm