Calvin Klein Truth Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Calvin Klein Truth Bayan Parfüm

Gerçek, serin, taze çimlerin ve kadın cildinin sıcaklığı arasındaki kontrast üzerine kurulmuş şık bir parfüm olan Truth modeli; Basit, doğal, temiz ve taze. Tıpkı taze yeşil yaz çimleri arasında bir derenin akışı gibi. Ana notaları bambu, ıslak orman içerikleri, beyaz şakayık, vanilya, beyaz kehribar ve sandal ağacıdır. 2000 yılında sunulmaya başlatılmıştır. Alberto Morillas, Jacques Cavallier ve Thierry Wasser tarafından oluşturuldu. Calvin Klein Truth çok özel bir bayan parfümüdür.

Üst Nota
Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Paçuli

Paçuli

Bambu

Bambu

Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Yonca çiçeği

Yonca çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Şakayık

Şakayık

Zambak

Zambak

Alt Nota
Mimoza

Mimoza

Böğürtlen

Böğürtlen

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Calvin Klein Truth Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Calvin Klein Truth Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
75%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
13%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
25%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
50%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
13%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2000 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 72
4130 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Calvin Klein Truth Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
47 Puan Aldı

Calvin Klein Truth Bayan Parfüm Yorumları

en sevdiğim kokulardan biriydi ne yazık ki üretimi durduruldu.
Çok taze ve uzun ömürlüdür. Bana Kenzo Bambu ve Issey Miyake Eau dIssey Edt'i hatırlattı. Aynı tazeliklere sahip ama kesinlikle tabiki aynı koku değil. Güzel bir klasik.
Bana çok taze kesilmiş çimen ve bambu kokuyor. Vücut kimyam için yakışan bir parfüm değil :/ Yine de içindeki potansiyeli görebiliyorum. Beğenenler çıkacaktır.
İlginç koku. Üzerimde sıcak zencefil çayı gibi kokuyor. Zencefil notalarda listelenmemiş olabilir belki bambu o baharatlılığı katıyor. Belki de güve otu. Ben de içindeki güve otunun kokusunu alıyorum ve bu parfümde oldukça güçlü. Eğer mantıklıysa, tamamıyla sıcak yeşil bir koku izlenimi veriyor denilebilir. Bence 0 unisex. Çok az maskülenliğe yöneliyor. İlginç ama benim için ideal değil çünkü özellikle yeşil kokuları sevmiyorum.
Bu koku için büyük umutlarım vardı ama kesinlikle nefret ediyorum. Tazelik kokusu, yeşil notalar vb. Belki de şişem eskidir çünkü ilk spreyde bana iyi bir koku gibi geldi. Kuruyunca hiç beğenmedim alt notaları hiç sevmedim.
Bu güzel bir parfüm. Temiz, gevrek bir tatlılık var. Arka planda biraz böğürtlen ve yoğun yeşil çimen ve bambu kokusu var. Harika bir yayılım ve uzun ömürlülüğü var. Sorun şu ki bu parfüm birkaç yıl geçti ve bulamadım. Ayrıca şişede fazla durunca koku değişiyor. Kötüleşiyor. Diğer tüm parfümlerimle birlikte karanlık, serin bir ahşap dolaptaydı tek sorunlu bu çıktı.
Bu parfüm bana kokulu deterjanla yeni yıkanmış çamaşırları hatırlatıyor... güzel kokuyor. Spor salonuna gittiğimde 1 sprey sıkıyordum. İnsanları rahatsız edecek bir koku değil.
Gün ışığı sıcağında hava derecesi yükselince etkisi hemen kaybolur. Buharlaşma ile alakalı. Benim üzerimde, bambu ve zambak belirgin. Daha çok yeşil bambu olan saf soğuk notalar var. Güzel ve bulması zor olan bir parfüm.
Onca kullandığım farklı parfümler arasında, beni yolda durdurup, parfümümün adını sordurtan tek kokudur.:)

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER